Alba Kalıp

ALBA Kalıp, ALBA Ferforje, ALBA Plastik, ALBA Otomotiv olmak üzere dört ayrı üretim, ALBA FERRO ihracat şirketi ile imalat sektöründe yer almaktadır.

Alba’nın asıl faaliyet alanı imalat sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları, saç kesme ve form kalıpları, sıcak dövme kalıpları yapmaktır. Bununla birlikte kalıp ile imalatı yapılan, ağırlıklı otomotiv yan sanayinde plastik enjeksiyon ve dövme grubuna ayrıca Yapı sektöründe ferforje aksesuar üretimine  hizmet vermekteyiz.

ALBA 1992 Şubat ayından beri aktif olarak sürdürdüğü iş yaşantısında, öncelik olarak mükemmellik felsefesinin şirket genelinde yaygınlaştırılmasına özen göstermektedir.

Şirket kültüründe, çalışanların mutluluğu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve memnuniyeti esastır. ALBA GRUP oluşturmuş olduğu markalarıyla ve yatırımlarıyla müşterilerini takip etmekte ve en iyi hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ


Firmamız kalite değerlerini sürekli geliştiren bir oluşum ve şirket olmak için; Organizasyonun görev ve yetkileri kapsamında bağımsız, Her geçen gün daha fazla sermaye üretecek şekilde gelişmeye açık, Müşteri isteklerini karşılayacak, Hedeflerini belirlemiş, Çalışanlarının motivasyonunu göz önünde tutarak, verimliliğin maksimum seviyeye ulaşacağı güvenli bir rekabet ortamı yaratmayı görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ


Toplam kalite yönetimi prensipleri ile iç-dış müşterilerimizin memnuniyetini arttıran, Süreçlerini sürekli iyileştiren, sektöre yön veren güvenilir, lider bir firma olmaktır.